Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai:

1.21. Prekių kainos MINORDIJA el. parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM. Prekės parduodamos kainomis, galiojančiomis MINORDIJA el. parduotuvėje užsakymo pateikimo momentu.
1.22. Už prekes galite atsiskaityti naudodamasis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Jūsų pasirinkta elektroninės bankininkystės sistema. Norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turite būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš žemiau nurodytų bankų: „Swedbank“ AB, „Luminor“ AB, AB SEB bankas, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, Citadele ar Danske Bank A/S Lietuvos filialas. Mokant už prekes šiuo būdu, Jums elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal Jūsų apmokamą užsakymą. Pinigus pervedate į MINORDIJA sąskaitą. Atsakomybė už Jūsų duomenų saugumą mokėjimo metu šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.
1.23. Už užsakytas prekes įsipareigojate sumokėti nedelsiant suformavęs užsakymą. Tik gavus apmokėjimą už prekes bei jų pristatymą (transportavimą), pradedamas vykdyti užsakymas ir skaičiuojamas prekių pristatymo terminas. Apmokėjimas laikomas atliktu, kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma MINORDIJA banko sąskaitoje. Prekių ir jų pristatymo kainos sąskaitai apmokėti yra suskaičiuotos įskaitant PVM mokestį.
1.24. Jei pareikalaujate PVM sąskaitos - faktūros, MINORDIJA ją išrašo ir Jums pateikia Jūsų registracijos anketoje nurodytu elektroniniu paštu per 5 (penkias) darbo dienas po prekių pristatymo. Jūs turite teisę pareikalauti PVM sąskaitos - faktūros per 30 kalendorinių dienų nuo prekių pirkimo.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: