Prekių komplektavimas ir pristatymas

1.
MINORDIJA el. parduotuvės prekyba vykdoma Lietuvos Respublikos teritorijoje. Prekes pristato MINORDIJA įgaliotas atstovas. 

2. Už prekių pristatymo paslaugą yra taikomas papildomas mokestis (išskyrus 70 EUR viršijančius užsakymus Lietuvos Respublikoje be Kuršių Nerijos), nurodytas MINORDIJA el. parduotuvės prekių užsakymo pateikimo metu. Tiesioginio pristatymo į namus kaina Lietuvoje – 4.50 EUR, pristatymo kaina per partnerių pašto terminalus – 3.90 EUR. 
3. MINORDIJA deda visas pastangas, kad Jūsų užsakymas būtų įvykdytas visa apimtimi. Jeigu to padaryti nepavyksta, Jums pinigai už apmokėtas, tačiau dėl MINORDIJA kaltės nepristatytas prekes, grąžinami į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas užsakymo apmokėjimas, ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekių kainos sumokėjimo. Apie tai būsite nedelsiant informuotas pateiktu el. paštu ar telefonu. 
4. Jūsų užsakytos prekės el. parduotuvėje pristatomos užsakyme nurodytu adresu, prekes įsipareigojate priimti pats. 
5. Tuo atveju, kai Jūsų užsakyme nurodytu pristatymo adresu nėra galimybės prekę perduoti Jums asmeniškai, MINORDIJA įgaliotas atstovas turi teisę prekes perduoti bet kuriam kitam nurodytu adresu esančiam pilnamečiui asmeniui, ir tai bus laikoma tinkamu prekės pristatymu. Jei MINORDIJA įgaliotas atstovas Jūsų nurodytu adresu neranda nei Jūsų, nei bet kurio kito pilnamečio asmens, prekių siunta grąžinama į artimiausią siuntų terminalą, užfiksuojant siuntos nepristatymo priežastį. MINORDIJA kuo skubiau informuoja Jus apie susidariusią situaciją. 
6. Jeigu prekės nebuvo pristatytos dėl Jūsų kaltės arba dėl nuo Jūsų priklausančių aplinkybių (pavyzdžiui, užsakydamas prekę nurodėte neteisingą adresą, nurodytu adresu Jūs ar gavėjas nerandamas ar pan.), pakartotinai prekės nėra siunčiamos, išskyrus atvejus, kai papildomai sumokate už pakartotinį prekės pristatymą. 
7. MINORDIJA įgaliotas atstovas įprastai pristato prekes Jums į namus, biurą ar bet kokiu kitu pasirinktu adresu Lietuvoje per 2 - 4 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Siuntos pristatomos darbo dienos bėgyje 8.00 - 17.00 val. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuotas telefonu arba el. paštu. Naudodamiesi MINORDIJA Paslaugomis sutinkate, jog išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo MINORDIJA nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju, MINORDIJA įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Jumis ir suderinti prekių pristatymo būdą bei laiką. 
8. Prekių pristatymo metu, kurjeriui pareikalavus, turėsite parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. 
 8a. MINORDIJA yra atleidžiama nuo atsakomybės už prekių nepristatymą arba pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Jums nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Jūsų kaltės arba dėl nuo Jūsų priklausančių aplinkybių. 
9. Prekių pristatymo metu privalote kartu su MINORDIJA įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę, pristatytų prekių komplektiškumą (asortimentą) ir kokybę. 
10. Pastebėjus, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (praplyšęs pakavimo lipdukas, pažeista ar kitaip išoriškai sugadinta pakuotė), privalote tai pažymėti prekes lydinčiuose dokumentuose (MINORDIJA egzemplioriuje). Jums nepatikrinus siuntos būklės ir (ar) šiame punkte nustatyta tvarka neužfiksavus duomenų apie siuntos pažeidimus, siunta yra laikoma pristatyta tinkama ir nepažeista. 
11. Tais atvejais, kai prekių priėmimo metu pastebite, kad siuntoje prekių kiekis yra netinkamas arba pateiktos prekės neatitinka Jūsų užsakytų prekių ir tai nėra nurodyta prekes lydinčiame dokumente, privalote nedelsiant informuoti apie tai MINORDIJA, grąžinti neužsakytas prekes, o MINORDIJA įsipareigoja per įmanomai trumpiausią laikotarpį pristatyti tinkamą ir (ar) trūkstamą prekių kiekį ir (ar) tinkamas prekes. 
12. Jums pasirinkus prekes atsiimti pašto siuntų terminale, siuntos pristatomos per 2 - 4 darbo dienas. 
13. Pašto siuntų terminalai įprastai veikia 24 val. per parą, 7 d. per savaitę. Skirtingų pašto terminalų taškų darbo laikai gali skirtis, todėl prieš vykstant atsiimti siuntos, rekomenduojame pasitikslinti. 
14. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į pašto terminalą, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute, telefonu ir/ar el. paštu. Prekes iš pašto terminalo galite atsiimti per 7 kalendorines dienas. Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos MINORDIJA. Atsiimdami siuntą pašto terminale turėsite suvesti SMS žinute gautą PIN kodą. 
15. Jei atsiimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių elektroninėje parduotuvėje nurodytais kontaktais.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: